23.02.2020 - Z historie VELKÉ CENY MOHELNICE II

Do zahájení letošní VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL 2020 zbývá právě dnes 90 dnů.
Víte, že spolupořadatel tohoto závodu, AGENAST TEAM autoklub v AČR Javorník, byl hlavním pořadatelem seriálu AGENAS CUP (dříve BIG SHOCK! CUP), Mistrovství České republiky v off road tech trialu. Ing. Bořecký, kterého znáte jako dlouhodobého moderátora  závodu v Mohelnici, nazval off road tech trial "malým trialem". Proč "malým" ? Pravidla off road tech trialu jsou odvozena od pravidel truck trialu, tedy "velkého trialu" (příspěvek Boba Bořeckého naleznete zde).
V roce 2011 se Jiří Profous a Daniel Hanzík zúčastnili obou dvou seriálů. "Velkého trialu" s TATROU 813 8x8 (#565) a "malého trialu" s vozem JEEP CHEROKEE (#365). Oba dva seriály v tomto roce ve svých třídách vyhráli a stali se mistry České republiky v obou disciplínách, v truck trialu i off road tech trialu.

Takto bojovali Jiří Profous s Danielem Hanzíkem ve druhém závodu seriálu MČR VELKÉ CENÉ MOHELNICE TRUCK TRIAL 2011, ve kterém skončili na druhém místě ve své třídě S5. Více informací k tomuto závodu naleznete zde. Fotogalerii z tohoto závodu naleznete zde

Pro offroady si vyměnili pozice. Za volantem jeepu byl Daniel Hanzík a navigátorem byl Jiří Profous. Takhle bojovali v Mohelnických lomech při třetím závodu seriálu v off road tech trialu, ve kterém ve třídě O3 obsadili druhé místo. Více informací k tomuto závodu naleznete zde.

Vyhlášení celkových výsledků seriálu Mistrovství České republiky v off road tech trialu 2011, třídy O3, při posledním závodu seriálu v Javorníku. Zleva David Janků, Petr Lukeš, Daniel Hanzík, Jiří Profous a Tomáš Janků. Celkové výsledky seriálu roku 2011 naleznete zde.

Více informací k seriálu AGENAS CUP (dříve BIG SHOCK! CUP) Mistrovství České republiky v off road tech trialu naleznete na oficiálních stránkách seriálu www.agenascup.cz .

WEBDESIGN >> Cube vision >> © 2009