12.01.2021 - Do závodu v Mohelnici v roce 2021 zbývá (doufejme) 130 dní

Do plánovaného termínu VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL 2021 zbývá právě dnes (doufejme) 130 dní. Víte, že nedílnou součástí doprovodných programů závodů v Mohelnici jsou exhibice dakarských speciálů?
První se v Mohelnici představil v roce 2011 Aleš Loprias, účastník Rallye Dakar, se svým speciálem TATRA z LOPRAIS TATRA TEAMu.

Martin Kolomý, pilot závodní TATRY PHOENIX týmu BUGGYRA Racing, několikanásobný úspěšný účastník Rallye Dakar, se představil v Mohelnici naposledy v roce 2016.


VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL 2016 a Martin Kolomý.

Martin Kolomý jezdil v Mohelnici zatím nejčastěji. Porvé byl v roce 2013. Byl také v roce 2015.


VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL 2015
Oldřich Janků, sportovní ředitel závodu a Martin Kolomý.


V roce 2015 si v Mohelnici s Martinem Kolomým povídal Jiří Černý, natáčel je při tom Jindřich Linhart.

V roce 2017 se v Mohelnici představil BONVER DAKAR TÝM se svým závodním speciálem TATRA JAMAL. Tatru do Mohelnice přivezl a také ji řídil při přadváděcích jízdách, Miroslav Zbranek, mechanik týmu BONVER DAKAR. Toho roku přijel do Mohelnice i několikanásobný účastník Ralley Dakar, Jaroslav Valtr, který zde předvedl nezapomenutelný "mohelnický jump".


Jaroslav Valtr a jeho "mohelnický jump"


Reportáž s Jaroslavem Valtrem natočil v Mohelnici v roce 2017 Jiří Černý, za kamerou byl Jindřich Linhart.
(Reportáž shlédnete kliknutím na forku)

V roce 2018 představil v Mohelnici závodní speciál týmu BONVER DAKAR, TATRA JAMAL, několikanásobný účastník Rallye Dakar jako pilot doprovodného vozidla i člen závodní posádky, ing Petr Vodák.

Petr Vodák, Tatra Jamal a Mohelnice 2018

V roce 2019 byl představen opět vůz TATRA JAMAL ze stáje BONVER DAKAR PROJECT závodníka světových dálkových soutěží Tomáše Vrátného. Tentokrát TATRU pilotoval týmový mechanik Tomáš Mark.


Tomáš Mark s Tatrou Jamal při exhibici v Mohelnici v roce 2019.

WEBDESIGN >> Cube vision >> © 2009