Velká cena Mohelnice truck trial


VELKÁ CENA MOHELNICE
TRUCK TRIAL 2015

2. závod seriálu mistrovství České republiky v truck trialu



termín konání
23. a 24. května 2015

záštitu nad Velkou cenou Mohelnice truck trial 2015
převzal hejtman Olomouckého kraje
ing. Jiří Rozbořil

závod pořádalá
AMK Mohelnice v AČR a AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník
za finanční podpory Olomouckého kraje a podpory města Mohelnice 

Třída P2
rozchod minimálně 1550 mm, rozvor od 3800 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 702 Libor Kopeček David Šindelář, Petr Hanus Edward 3 443
2 777 Pavel Vrbický Svatopluk Fritz   3 953

Třída S1
rozchod 1550 - 1750 mm, rozvor od 2300 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 160 Martin Bílek Lukáš Vnouček MB Unimog 2 376

Třída S2
rozchod od 1751 mm, rozvor 2800 - 3199 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 214 Tomáš Pražák Ondřej Vodička MB Unimog 377
2 260 Václav Kabourek Tomáš Vybíhal MB Unimog 599
3 242 Petr Kunz Daniel Králík, Pavel Kocourek MB Unimog 641
4 243 Tomáš Novotný Jiří Zdobinský MB Unimog 1 099

Třída S3
rozchod od 1751 mm, rozvor 3200 - 4799 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 385 Bronislav Ševčík Oldřich Vašut Praga V3S 541
2 311 Roman Zeť Jiří Jurečka Praga V3S 594
3 326 Pavel Procházka Václav Pošvár VIZA ROSS 667
4 314 Josef Drozd Jakub Horák Praga V3S 837
5 329 Julius Kalaš Martin Hejkal VIZA ROSS 840
6 375 Miloslav Chmelík Lenka Chmelíková,R. Reimann IFA L60 1 651
7 355 Roman Seknička Petr Nesrsta GAZ 66 1 986
8 351 Otakar Slabý Ondřej Sysel Iveco 2 151

Třída S4
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4800 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 432 Radek Malinský Pavel Dohnal, Jana Dulebová Tatra 815 6x6 1 461
2 468 Břetislav Antonín Iva Antonínová, Jana Egrtová Tatra 815 6x6 1 589
3 442 Josef Bárta Tom Leichner URAL 4320 1 917
4 440 Jaroslav Kocourek Petr Leichner Tatra 815 6x6 2 173
5 466 Lukasz Martynek Szymon Pilch Tatra 815 6x6 2 320
6 457 Miroslav Fric Tomáš Knikner, Jiří Žižka Tatra 815 6x6 2 565
7 441 Jan Wohl Tomáš Hrnčíř URAL 4320 2 619
8 435 Radek Říha Petr Zelenka Tatra 815 6x6 2 811
9 427 Jaroslav Krahulec Miloš Pařízek, Jindř.Darmovzal Tatra 815 6x6 2 998
10 467 Wojciech Grzegorz Marczin Grzegorz Tatra 815 6x6 3 100

Třída S5
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4800 mm se 4 a více osami

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 566 Martin Vaněk Jiří Profous, Daniel Hanzík Tatra 813 8x8 1 944
2 588 Jiří Tomec Václav Krail Tatra 813 8x8 2 099
3 533 Jiří Inemann Martin Tesař  Tatra 815 8x8 2 210
4 550 Tomáš Petr Zdeněk Dítě Tatra 813 8x8 2 780
5 557 Milan Melichar Lad.Melicharová, Roman Kačala Tatra 813 8x8 2 857
6 558 Michal Málek Radek Vinopal, Lukáš Svoboda Tatra 813 8x8 3 028
7 536 Daniel Stiblík Jan Linek Tatra 813 8x8 3 177
8 534 Libor Sokol Radko Koranda Tatra 815 8x8 3 382
9 571 Vlado Klimek Adriana Sabotová Tatra 813 8x8 4 050
10 576 Rastislav Ševcech Josef Ďurmek Tatra 815 8x8 4 608

VLOŽENÝ ZÁVOD DO VRCHU
o pohár Olomouckého kraje

číslo jezdec spolujezdec vozidlo  
427 Jaroslav Krahulec Miloš Pařízek, Jindř.Darmovzal Tatra 815 6x6

FOTOGALERIE VCM TT 2015

autor fotogalerie Jan Mýlek
fotogalerie není provozovaná na našem servru

ORGANIZACE ZÁVODU

Třída P2 celkem dvě posádky
Třída S1 celkem jedna posádka
Třída S2 celkem čtyři posádky
Třída S3 celkem osm posádek
Třída S4 celkem deset posádek
Třída S5 celkem deset posádek

Třídy P2 a S1 byly pro nízký počet posádek sloučeny v sobotu do jedné skupiny
V neděli byly pro nízký počet posádek sloučeny třídy S1, S2 a P2 do jedné skupiny
Třída S3 byla pro větší počet posádek rozdělena do dvou skupin

Třída S4 byla pro větší počet posádek rozdělena do dvou skupin
Třída S5 byla pro větší počet posádek rozdělena do dvou skupin

 
Posádky třídy P2 odjely za závod celkem 14 sekcí
Posádky třídy S1 odjely za závod celkem 14 sekcí
Posádky třídy S2 odjely za závod celkem 11 sekcí
Posádky třídy S3 odjely za závod celkem  8 sekcí
Posádky třídy S4 odjely za závod celkem 8 sekcí
Posádky třídy S5 odjely za závod celkem 10 sekcí

VELKOU CENU MOHELNICE TRUCK TRIAL 2015 ROZHODOVALI

hlavní sportovní komisař: Oldřich Janků   (Agenas team)  
         
sportovní komisaři: Lukáš Kvasnica S1, P2 (Agenas team) sobota
  Šemora Tomáš S2 (Agenas team) sobota
  Šemora Tomáš S1, S2, P2 (Agenas team) neděle
  Bohumil Báša S3 (RT Bohemia) sobota
  Lukáš Kvasnica S3 (Agenas team) neděle
  Pavel Kvasnica S3 (Agenas team)  
  Lukáš Lamr S4 (Agenas team)  
  Petr Lebduška S4 (Agenas team)  
  Aleš Koutecký S5 (Agenas team)  
  Ing. Tomáš Pilát S5 (Agenas team)  
traťoví komisaři: David Bezstarosti S1, P2 (Agenas team) sobota
  Patrik Černohous S2 (Agenas team) sobota
  Patrik Černohous S1, S2, P2 (Agenas team) neděle
  Ladislav Deker S3 (RT Bohemia) sobota
  David Bezstarosti S3 (Agenas team) neděle
  Miroslav Nešpor S3 (Agenas team)  
  Ondřej Rýznar S4 (Agenas team)  
  Lubomír Liewerh S4 (Agenas team)  
  Josef Domes S5 (Agenas team)  
  Pavel Adamec S5 (Agenas team)  
  Jan Vančura S5 (Agenas team)  
  Jolana Rýznarová S5 (Agenas team)  
komisaři: Josef Kovačik   (Agenas team)  

ORGANIZAČNÍ TÝM VCM TT 2015

Organizační ředitel závodu: Miroslav Stratil
Sportovní ředitel závodu: Oldřich Janků
   
Manager závodu: David Janků
Hlavní pořadatel: František Moťka
  Ludmila Moťková
Propagace a technické záležitosti: Bc. Erika Šnevajsová
Moderátoři závodu: Václav Mašinda
  Ing. Bohumil Bořecký
Administrace závodu: Jarmila Konečná
Hospodář závodu: Alena Šnévajsová
Hlavní pokladní: Josef Drechsler
Vedoucí pomocných komisařů: Oldřich Šnévajs
Technické zabezpečení areálu: Kamil Stratil
Technické zabezpečení elektro: Jiří Ryšánek
Sportovně technické zabezpečení: Tomáš Janků
Ozvučení areálu: Miroslav Archalous
Organizace dopravy: Antonín Stratil ml.
  Antonín Stratil st.
Občerstvení, stravování: Aleš Stratil
Parkoviště návštěvníků: Štefan Kulina
Parkoviště závodníků, organizace depa: Pavel Tomčala
Parkoviště hostů: Zdeněk Grulich
Odpadové hospodářství a ekologie: Petr Fajt
Stanování: Jaroslav Indra
Vedoucí kontroly: Pavel Hýbl
Kontrolor: Zdeněk Renda

PROGRAM 

Sobota 23.05.2015
07:00 – 08:30 technické přejímky závodních vozidel
09:00 slavnostní zahájení závodu za účasti zástupců Olomouckého kraje, města Mohelnice a dalších hostů
09:15 rozprava s posádkami, start závodu do jednotlivých sekcí
18:00 ukončení prvního dne závodu
20:00 večerní zábavný program

Neděle 24.05.2015
09:00 zahájení druhého dne závodu, rozprava s posádkami, start do sekcí
15:00 ukončení závodu v sekcích
15:30 start vloženého závodu do strmého vrchu o pohár Olomouckého kraje
17:00 vyhlášení výsledků závodu za účasti zástupců Olomouckého kraje a města Mohelnice
18:00 ukončení závodu

tisk plakátu
Pokud se Vám soubor neotevře, klikněte pravým tlačítkem myši na "tisk plakátu" a soubor uložte na disk.
Potom ho běžným způsobem otevřete.


INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY
 kde to je  vstupné  kdy to začíná  počasí 


 

WEBDESIGN >> Cube vision >> © 2009