VELKÁ CENA MOHELNICE
TRUCK TRIAL 2019

3. závod seriálu mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu 2019



termín konání
18. a 19. května 2019

záštitu nad závodem převzal

Ladislav Okleštěk

hejtman Olomouckého kraje

závod pořádají
AMK Mohelnice v AČR a AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník
za finanční podpory Olomouckého kraje a podpory města Mohelnice

program závodu * partneři závodu

co by měli vědět diváci než vstoupí do areálu závodiště naleznete zde

V Ý S L E D K Y   Z Á V O D U
Ceny vítězným posádkám předali Miroslav Konečný, generální ředitel ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s., Miroslav Stratil, organizační ředitel závodu a Oldřich Janků, sportovní ředitel závodu.

Třída P2
rozchod minimálně 1550 mm, rozvor od 3800 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 702 Libor Kopeček David Šindelář, Petr Hanus Edward V 320
2 710 Luboš Hrobař Pavel Hlásný Max 814
3 722 Martin Bílek Martin Pitra   1 010

Pro nízký počet posádek ve třídách P2 a S1 byly tyto třídy spojeny. Posádky odjely za závod dvanáct sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

Třída S1
rozchod od 1750 do 1750 mm, rozvor 2300 mm a výše

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 105 Michal Moučka Petr Kučera Tatra 805 1 267

Pro nízký počet posádek ve třídách P2 a S1 byly tyto třídy spojeny. Posádky odjely za závod dvanáct sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

Třída S2
rozchod od 1751 mm, rozvor 2800 - 3199 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 214 Tomáš Prážák Ondřej Vodička, Eliška Vodičková MB Unimog 416 223
2 230 Jan Šebor Jiří Vopálecký, Jiří Lhota MB Unimog 416 297
3 206 Bohumír Čáp Kateřina Ventluková Avia A31D 339
4 242 Petr Kunz Daniel Králík, Jiří Javůrek MB Unimog 406 629

Posádky tříd S2 odjely za závod patnáct sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

Třída S3
 
rozchod od 1751 mm, rozvor 3200 - 4799 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 385 Broňa Ševčík Oldřich Vašut, Dalibor Ševčík Praga V3S 376
2 360 Jan Hubáček Jan Zikuda, Jiří Stehlík Praga V3S 392
3 311 Roman Zeť Jiří Jurečka, Milan Drozd Praga V3S 417
4 355 Roman Seknička Petr Nesrsta Gaz 66 698
5 314 Josef Drozd Zdeněk Horák Praga V3S 1 158
6 375 Miloslav Chmelík Lenka Chmelíková, D. Šplíchalová IFA L60 1 185
7 374 Petr Podlipný Petr Vokalek IFA L60 1 189
8 329 Julius Kalaš  Martin Feber Viza Ross 1 428
9 327 Jan Brádle  Tomáš Míka, Jiří Brádle Liaz 1 618
10 330 Jiří Churý Petr Vaněk, Petr Škodík Iveco 2 127
11 338 Tomáš Preclík Roman Simota, Petr Karas Iveco 2 370
12 344 Pavel Zeman Lubomír Izdný, Lubomír Izdný Liaz 3 403

Pro velký počet posádek byla třída S3 rozdělena do dvou skupin. Posádky odjely za závod deset sekcí.
Průběžné výsledky po sobotě naleznete 
zde.

Třída S4
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4800 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 427 Jaroslav Krahulec Miloslav Pařízek Tatra 815 6x6  826
2 466 Lukasz Martynek Jindřich Šusta,Marek Wanaski Tatra 815 6x6 912
3 441 Jan Wohl Brigita Wohlová URAL 4320 1 076
4 444 Zdeněk Novák Hanka Nováková Tatra 148 6x6 1 164
5 467 Grzegorz Wojciech Rafak Kula Tatra 815 6x6 1 214
6 422 Michal Mašek Marta Blahuš,František Loos Tatra 815 6x6 1 225
7 442 Josef Bárta Tom Leichner, Petr Leichner URAL 4320 1 258
8 469 Marczin Wojciech Artur Popek Tatra 815 6x6 1 272
9 468 Břetislav Antonín Michaela Atonínová, I.Antonínová Tatra 815 6x6 1 467
10 448 Zdeněk Vorlík Milan Oberretier, Martin Třešňák Tatra 815 6x6 1 637
11 457 Miroslav Fric Jiří Žížka, Dagmar Fricová Tatra 815 6x6 TP 2 127
12 410 Jacek Domaradzki Nikola Macoun Tatra 815 6x6 2 181
13 412 Tomáš Polach Martin Sokolovský Tatra 815 6x6 2 308
14 488 Jindřich Darmovzal Ota Scholz, Richard Scholz Tatra 815 6x6 TP 2 541
15 413 František Pernica  Petr Klimek Tatra 815 6x6 2 757

Pro velký počet posádek byla třída S4 rozdělena do tří skupin. Posádky odjely za závod devět sekcí.
Průběžné výsledky po sobotě naleznete 
zde.

Třída S5
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4800 mm se 4 a více osami

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 559 Michal Jansa Jan Pich Tatra 813 8x8 480
2 551 Pavel Černý Petr Kracík Tatra 813 8x8 573
3 569 Petr Jansa Svatopluk Ludvik Tatra 813 8x8 618
4 536 Daniel Stiblík Jan Linek, Miloslav Barták Tatra 815 8x8 716
5 557 Milan Melichar Laďka Melicharová, E. Melicharová Tatra 813 8x8 1 007
6 588 Jiří Tomec Václav Krail Tatra 813 8x8 1 092
7 533 Jiří Inemann Martin Hunáček, Jan Hocko Tatra 815 8x8 1 165
8 560 Radek Vinopal Pavel Svoboda Tatra 813 8x8 1 370
9 552 Josef Černý René Krykorka Tatra 813 8x8 1 418
10 534 Libor Sokol Radko Koranda, Ladislav Bese Tatra 815 8x8 1 519
11 515 Jaroslav Giertl Petr Dragula, Miroslav Sklenka Tatra 815 8x8 1 549
12 540 Milan Dvorský Igor Smatlánek, Petr Dvorský Tatra 815 8x8 1 679
13 578 Jaroslav Heckel ml. Štěpán Heckel, Jaroslav Heckel st. Tatra 813 8x8 2 631

Pro velký počet posádek byla třída S5 rozdělena do dvou skupin. Posádky odjely za závod sedm sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

VLOŽENÝ ZÁVOD DO VRCHU
o pohár Olomouckého kraje

číslo jezdec spolujezdec vozidlo  
536 Daniel Stiblík Jan Linek, Miloslav Barták Tatra 815 8x8

Ceny a pohár za Daniela Stiblíka a Jana Linka (malé foto) převzali komisaři Filip a Lukáš Kvasnicovi.

Výsledky VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL 2019 ke stažení
ve formátu pdf zde, ve formátu xlsx zde (EXCEL).
Pokud se Vám soubor ve formátu pdf neotevře, klikněte pravým tlačítkem myši na "pdf zde" a soubor uložte na disk. Potom ho běžným způsobem otevřete.

 

ZÁVOD ROZHODOVALI

hlavní sportovní komisař Oldřich Janků AGT Javorník
 
Třída S1 + P2 sportovní komisař Roman Kaštovský AGT Javorník
traťový komisař Karel Sklenář AGT Javorník
Třída S2 sportovní komisař Filip Vaníček AGT Javorník
traťový komisař Ondřej Kolář AGT Javorník
Třída S3 / 1 sportovní komisař Pavel Kvasnica RT Bohemia Chomutov
traťový komisař David Richter AMK Mohelnice
Třída S3 / 2 sportovní komisař Lukáš Kvasnica AGT Javorník
traťový komisař Filip Kvasnica AGT Javorník
Třída S4 / 1 sportovní komisař Roman Spišák RT Bohemia Chomutov
traťový komisař Miroslav Jahoda AGT Javorník
Třída S4 / 2 sportovní komisař Martin Najman RT Bohemia Chomutov
traťový komisař Karel Jahoda RT Bohemia Chomutov
Třída S4 / 3 sportovní komisař Ondřej Rýznar AGT Javorník
traťový komisař Miroslav Nešpor AGT Javorník
Třída S5 / 1 sportovní komisař Aleš Koutecký AGT Javorník
traťový komisař Jan Ševčík AMK Mohelnice
Třída S5 / 2 sportovní komisař Petr Kvasnica AGT Javorník
traťový komisař Lubomír Liewehr AGT Javorník

FOTO * VIDEA * REPORTÁŽE


autor fotogalerie Jan Mýlek
fotogalerie není provozovaná na našm servru


pátek - přípravy na závod vrcholí


sobota - tak a je to tady, začínáme


neděle - druhý závodní den, závod vrcholí
autor triologie (pátek-sobota-neděle) je Zdeněk Diviš

 

REALIZAČNÍ TÝM ZÁVODU

Organizační ředitel závodu: Miroslav Stratil
Sportovní ředitel závodu: Oldřich Janků
 
Manager a koordinátor závodu: David Janků
Pořadatel: František Moťka
Pavel Vik
Ludmila Moťková
Propagace a technické záležitosti:  Bc. Erika Šnévajsová
Moderátor závodu: Václav Mašinda
Ing. Bohumil Bořecký
Fotograf závodu Jan Mýlek
Jiří Černý
Kameraman závodu: Jindřich Linhart
Hospodář závodu: Alena Šnévajsová
Hlavní pokladní: Josef Drechsler
Vedoucí pomocných komisařů: Oldřich Šnévajs
Technické zabezpečení areálu: Kamil Stratil
Technické zabezpečení elektro: Jiří Ryšánek
Sportovně technické zabezpečení: Tomáš Janků
Odtahová služba Vítkov
Sportovně organizační asistent: Jolana Rýznarová
Administrátor divácké soutěže: Radana Podešvová
Ozvučení areálu: Michal Pobucký
Organizace dopravy: Roman Blažek
Občerstvení, stravování: Aleš Stratil
Parkoviště návštěvníků: Štefan Kulina
Parkoviště závodníků, organizace depa: Adolf Krmela
Parkoviště hostů: Pavel Tomčala
Odpadové hospodářství a ekologie: Petr Fajt
Zdeňka Rychterová
Stanování: Jaroslav Indra
Vedoucí kontroly: Pavel Hýbl
Kontrola: Luboš Hýbl
Zdeněk Renda
Ostraha areálu: vojáci v záloze pod vedením Miroslava Fričovského

 

PROGRAM ZÁVODU

sobota 18.05.2019
07:00 – 08:30 technické přejímky závodních vozidel
09:00 slavnostní zahájení závodu 
09:15 rozprava s posádkami, start závodu do jednotlivých sekcí
18:00 ukončení prvního dne závodu
20:00 večerní zábavný program

neděle 19.05.2019
09:00 zahájení druhého dne závodu, rozprava s posádkami, start do sekcí
15:00 ukončení závodu v sekcích
15:30 start vloženého závodu do strmého vrchu o pohár Olomouckého kraje
17:00 vyhlášení výsledků závodu 
18:00 ukončení závodu


tisk plakátu
Pokud se Vám soubor neotevře, klikněte pravým tlačítkem myši na "tisk plakátu" a soubor uložte na disk. Potom ho běžným způsobem otevřete.


tisk plánu závodiště
Pokud se Vám soubor neotevře, klikněte pravým tlačítkem myši na "tisk plánu závodiště" a soubor uložte na disk.
Potom ho běžným způsobem otevřete.

PODĚKOVÁNÍ

Pořadatelé děkují za nezištnou pomoc a spolupráci

Olomouckému kraji, Městu Mohelnice, Zdravotní a záchranné službě Vyškov,
Územnímu odboru Policie České republiky, Jednotce sboru dobrovolných hasičů Loštice.

Pořadatelé dále děkují

občanům Křemačova, kterým jsme narušili víkend,
divákům za ukázněnost a respektování pokynů pořadatelů,
všem partnerům a sponzorům závodu
 všem ostatním, kteří se na přípravě a realizaci závodu podíleli.

POZVÁNÍ
Pokud jste se dostali až sem, tak Vám děkujeme, že jste si prohlédli všechny informace o VELKÉ CENĚ MOHELNICE TRUCK TRIAL 2019.

Proto přijměte naše pozvání na další, již dvanáctý, ročník
VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL 2020 
který se uskuteční
23. a 24. května 2020

WEBDESIGN >> Cube vision >> © 2009