závod seriálu mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu 2022



termín konání
21. a 22. května 2022

záštitu nad závodem převzal

Ing. Josef Suchánek
hejtman Olomouckého kraje

závod pořádají
AMK Mohelnice v AČR a AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník
ve spolupráci s ÚAMK - Rallye Trial Bohemia Jirkov
za finanční podpory Olomouckého kraje a podpory města Mohelnice

V Ý S L E D K Y   Z Á V O D U

 

Třída P2
rozchod minimálně 1550 mm, rozvor od 3800 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 702 Libor Kopeček Stan. Kopeček, Šárka Kopečková Edwar V 1 387

Pro nízký počet posádek ve třídách P2 a S1 byly tyto třídy spojeny. Posádky odjely za závod třináct sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde. 

 

Třída S1
rozchod od 1300 do 1750 mm, rozvor od 2200

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 160 Martin Bílek David Šindelář MB Unimog 406 1 876

Pro nízký počet posádek ve třídách P2 a S1 byly tyto třídy spojeny. Posádky odjely za závod třináct sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

 

Třída S2
rozchod od 1751 mm, rozvor od 2600 do 3199 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 230 Jan Šebor Jaroslav Janovský MB Unimog 416 479
2 214 Tomáš Prážák Onřej  Vodička, Barbora Vodičková  MB Unimog 416 566
3 206 Bohumír Čáp Petr Kozumplik, Jan Boura  Avia D31 702
4 229 Julius Kalaš Martin Feber, Dana Zemková MB Unimog 406 790

Posádky tříd S2 odjely za závod deset sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

 

Třída S3
rozchod od 1751 mm, rozvor od 3200 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 360 Jan Hubáček Jan Zikuda, Pavel Šulc Praga V3S 526
2 314 Josef Drozd Zdeněk Horák  Praga V3S 599
3 393 Tomáš Janků Petr Lukeš Ross Viza 796
4 311 Roman Zeť Oldřich Vašut,Mialn  Drozd Praga V3S 838
5 355 Roman Seknička  Petr Nesrsta Gaz 66 1 083
6 351 Otakar Slabý  Richard Pospíchal, Jan Hurych Liaz 1 344
7 344 Lubomír Izdný  Lubomír Izdný ml., Jana Marková Liaz 1 895
8 369 Václav Kresta Tereza Krestová Tatra 138 2 165
9 312 Radomír Dobeš Václav Kulišák, Stanislav Maňas Liaz 2 805

Pro velký počet posádek byla třída S3 rozdělena do dvou skupin. Posádky odjely za závod deset sekcí.
Průběžné výsledky po sobotě naleznete 
zde.

 

Třída S4/1
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4150 mm, přední přesah do 1050 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 422 Michal Mašek  Marek Pravda, Václav Kadlec Tatra 815 6x6 595
2 466 Lukasz Martynek  Jindřich Šusta, Tomek Cieslar Tatra 815 6x6 830
3 427 Jaroslav Krahulec  Miloslav Pařízek  Tatra 815 VVN  970
4 467 Marcin Wojciech  Grzegorz Wojciech, Darek Foltyn Tatra 815 6x6 1 135
5 413 František Pernica  Petr Klimek, Marek Kocourek Tatra 815 6x6 1 435
6 448 Martin Třešňák  Pavel Třešňák, Rostislav Brodský Tatra 815 6x6 2 199

Posádky tříd S4/1 odjely za závod sedm sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

 

Třída S4/2
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4150 mm, přední přesah od 1051 mm

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 442 Josef Bárta  Tom Leichner Ural 4320 1 571
2 441 Jan Wohl Brigita Wohlová, Petr Leichner Ural 4320 1 852
3 488 Jindřich Darmovzal  Ota Scholz, Richard Scholz Tatra 815 TP 1 854
4 446 Janusz Olszewski Michal Kasperek Tatra 815 VVN 3 040

Posádky tříd S4/2 odjely za závod osm sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

 

Třída S5
rozchod od 1751 mm, rozvor od 4800 mm se 4 a více osami

poř. číslo jezdec spolujezdec vozidlo tr.body  
1 536 Daniel Stiblík  Miloslav Barták, Jaroslav Minařík Tatra 815 8x8 1 186
2 533 Jiří Inneman Petr Křivda, Pavla Paulusová Tatra 813 8x8 1 674
3 588 Jiří Tomec  Milan Jakoubek  Tatra 813 8x8 1 765
4 578 Jaroslav Heckel ml. Štěpán Heckel, Jaroslav Heckel St. Tatra 813 8x8 1 770
5 557 Milan Melichar  Jan Zach, Eliška Melicharová  Tatra 813 8x8 1 940
6 553 Milan Buršík Vladimír Dvořák, Filip Třešňák  Tatra 815 8x8 2 145
7 592 Ladislav Čurda  Michal Sotner Tatra 813 8x8 2 205
8 551 Pavel Černý  Petr Kracík Tatra 813 8x8 2 559
9 534 Libor Sokol Eliška Dvořáková Tatra 813 8x8 2 561
10 591 Vladimír Sobotka  Martin Šoun  Tatra 813 8x8 2 697
11 540 Milan Dvorský  Igor Smatlánek, Juraj Križko Tatra 815 8x8 2 708
12 519 Ladislav Palarczyk Jan Tvrdý Tatra 815 8x8 2 741
13 552 Jiří Krykorka  René Krykorka  Tatra 813 8x8 2 970
14 579 Adam Krytinář  Tomáš Mušálek Tatra 813 8x8 2 987
15 518 Jaroslav Palarczyk  Marek Peřina Tatra 815 8x8 3 092

Pro velký počet posádek byla třída S5 rozdělena do tří skupin. Posádky odjely za závod devět sekcí. Průběžné výsledky po sobotě naleznete zde.

 

VLOŽENÝ ZÁVOD DO VRCHU
o pohár Olomouckého kraje

číslo jezdec spolujezdec vozidlo  
536 Daniel Stiblík  Miloslav Barták, Jaroslav Minařík Tatra 815 8x8

 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ JEZDEC
v historii VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL
od roku 2009 do roku 2022

číslo jezdec vozidlo body  
230 Jan Šebor MB Unimog 416 264

 

ZÁVOD ROZHODOVALI

hlavní sportovní komisař Pavel Kvasnica
       
třída / skupina sportovní komisař traťový komisař
S1 + P Tomáš Šemora Onřej Rýznar
S2 Mojmír Vaníček Karel Jahoda
S3 1 Tomáš Kvasnica Vladimír Sláma
2 Ondřej Kolář Miroslav Jahoda
S4/1 Lukáš Lamr Petr Lebduška
S4/2 Roman Špišák Martin Najman
S5 1 Aleš Koutecký Jan Ševčík
2 Petr Kvasnica Lubomír Liewehr
3 Lukáš Kvasnica Filip Kvasnica

REALIZAČNÍ TÝM ZÁVODU

Organizační ředitel závodu: Miroslav Stratil
Sportovní ředitel závodu: Oldřich Janků
 
Manager a koordinátor závodu: David Janků
Pořadatel: František Moťka, Ludmila Moťková
Propagace a technické záležitosti:  Tomáš Stratil, Pavla Stratilová
Moderátor závodu: Šimon Švub,Ing. Bohumil Bořecký, Jiří Černý
Kameraman závodu: Jindřich Linhart, Zdeněk Diviš
Fotograf závodu Jan Mýlek
Hospodář závodu: Alena Šnévajsová
Hlavní pokladní: Josef Drechsler
Vedoucí pomocných komisařů: Oldřich Šnévajs
Technické zabezpečení areálu: Kamil Stratil, SDH Loštice
Technické zabezpečení elektro: Jiří Ryšánek
Sportovně technické zabezpečení: Vápenka Vitoul s.r.o., Mladeč, 
Příprava areálu: Pavel Vik
Sportovně organizační asistent: Jolana Rýznarová
Administrátor divácké soutěže: Ing. Jiří Kašpárek
Ozvučení areálu: Maraka Sound / R.Čep, M.Lach, K.Stratil ml.
Organizace dopravy: Roman Blažek
Občerstvení, stravování: Aleš Stratil
Parkoviště návštěvníků: Štefan Kulina
Parkoviště závodníků, organizace depa: Adolf Krmela
Parkoviště hostů: Pavel Tomčala
Odpadové hospodářství a ekologie: Martin Stratil, Zdeňka Rychterová
Stanování: Jaroslav Indra
Vedoucí kontroly: Pavel Hýbl
Kontrola Luboš Hýbl, Zdeněk Renda
Ostraha areálu: vojáci v záloze pod vedením Miroslava Fričovského

PARTNEŘI ZÁVODU

Olomoucký kraj * Generali Česká pojišťovna a.s. * OSTRA GROUP Ostrava a.s.

ADIP, spol. s r.o * ČSAD Ostrava a.s. * ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. *
  FESH FESH Group v.o.s. * KAR group a.s. * NIKEY s.r.o.
SCHÄFER a SÝKORA TRUCK PARTS s.r.o.* TESTCAR s.r.o.
Autocentrum Hájek s.r.o. Týnec nad Labem * Odtahová služba Vítkov s.r.o.
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. * Radio Blaník * VÁPENKA VITOUL s.r.o., Mladeč
Armáda České republiky * 7. mechanizovaná brigáda * Agentura personalistiky AČR

PROGRAM ZÁVODU

sobota 21.05.2022
07:00 – 08:30 technické přejímky závodních vozidel
09:00 slavnostní zahájení závodu 
09:15 rozprava s posádkami, start závodu do jednotlivých sekcí
18:00 ukončení prvního dne závodu
20:00 večerní zábavný program

neděle 22.05.2022
09:00 zahájení druhého dne závodu, rozprava s posádkami, start do sekcí
15:00 ukončení závodu v sekcích
15:30 start vloženého závodu do strmého vrchu o pohár Olomouckého kraje
17:00 vyhlášení výsledků závodu 
18:00 ukončení závodu


tisk plakátu
Pokud se Vám soubor neotevře, klikněte pravým tlačítkem myši na "tisk plakátu" a soubor uložte na disk. Potom ho běžným způsobem otevřete.
 


tisk plánu závodiště
Pokud se Vám soubor neotevře, klikněte pravým tlačítkem myši na "tisk plánu závodiště" a soubor uložte na disk.
Potom ho běžným způsobem otevřete.

WEBDESIGN >> Cube vision >> © 2009